kerst en nieuwjaarsgroet

CBS De Klimop CentrumSocial Schools & Algemeen

Wij als team zijn trots op het afgelopen jaar, als we terugkijken naar hoe we dit maar mooi met elkaar hebben gedaan! Kinderen, ouders, leerkrachten en alle andere betrokkenen bij onze school. Samen hebben we ook dit jaar weer een verschil gemaakt! Langs deze weg willen we u/jullie bedanken voor uw begrip, flexibiliteit en medewerking. De komende weken kunnen we hopelijk een beetje tot rust komen, genieten van een fijne tijd met elkaar.

U heeft reeds het Kerstfeest thuis gevierd, het feest van licht, het feest van hoop en vrede in een donkere tijd. Want een kind is ons geboren! Wonderbare Raadsman, Sterke God, Vredevorst.  Op school hebben we deze mooie boodschap aan de kinderen verteld door middel van een prachtige musical uitgevoerd door onze eigen leerlingen.

We wensen u met uw gezin en naaste familieleden een gezond en voorspoedig 2022 toe!

Met een warme groet,
Team CBS de Klimop