De eerste schooldag in groep 6 zit er weer op!

Esther BijsterboschGroep 6

Ready for take off!!

De eerste schooldagen zitten er alweer op! Na het inchecken en boarden met heel veel ouders/opa’s en oma’s gingen we maandag van start in groep 6. Na het afscheid nemen gingen we gezellig in de kring om over de vakantie te kletsen. Daarna zijn we in groepjes uiteen gegaan om met een dobbelspel nog wat meer over de vakantie te vertellen. Ook hebben we de groepsregels en onze groepsmissie bedacht voor een goede start van het nieuwe schooljaar.
De andere dagen hebben we vooral veel gedaan aan kennismaken en klassenbouwers. We hebben een verjaardagskalender en een nieuwe boekenlegger geknutseld en alvast gekeken wat we allemaal gaan leren dit schooljaar. Voor rekenen maakten we een instaptoets om te zien waar we al staan. De tafels waren wel aardig weggezakt, dus daar gaan we de komende tijd even hard mee aan de slag. Helpt u thuis mee? Dan maken we er met z’n allen een topjaar van!!